Het Steigerteam

Chiel Vandenberghe
Directeur
Programmator beeldende kunst
e-mail : chiel.vandenberghe@menen.be

Nancy Deconinck
Zakelijk coördinator
e-mail : nancy.deconinck@menen.be

Bart Bogaert
Programmator theater
Familie- en scholenaanbod
e-mail : bart.bogaert@menen.be

Philippe Seys
Programmator muziek en humor
Communicatie
e-mail : philippe.seys@menen.be

Shari Platteeuw
Publiekswerking
Communicatie
e-mail : shari.platteeuw@menen.be

Carine Verstraete
Gratienne Seynhaeve

Hobby en vorming
e-mail : carine.verstraete@menen.begratienne.seynhaeve@menen.be

Carine Knops
Ria Vandamme

Onthaal en administratie
e-mail : carine.knops@menen.be, ria.vandamme@menen.be

Nicolas Keygnaert
Verhuur en planning
e-mail : nicolas.keygnaert@menen.be 

Wouter Dumolein
Technisch coördinator
e-mail : wouter.dumolein@menen.be

Jeroen Verzele, Christian Bonte, Jan Dewyn, Bram Swyngedauw, Sam Mlibwa, Franco Vandaele.
Techniek
e-mail: jeroen.verzele@menen.be

Hilde Debruyne, Christine Quatanne, Conny Lepere, Sharon Van Hauwaert, Novianus Luhukay.
Poetsploeg
Recepties


VRIJWILLIGERS
In het kader van de nieuwe wet op het vrijwilligerswerk vind je hier de organisatienota van v.z.w. De Steiger.