Het Steigerteam

Chiel Vandenberghe, directeur.
Algemene leiding, tentoonstellingen, stadsmuseum 't Schippershof, projecten en festivals.
e-mail : chiel.vandenberghe@menen.be

Nancy Deconinck, zakelijk coördinator.
e-mail : nancy.deconinck@menen.be

Bart Bogaert, stafmedewerker.
Theater, schooltheater, projecten en festivals.
e-mail : bart.bogaert@menen.be

Philippe Seys, stafmedewerker.
Pers en promotie, programmatie muziek en humor, projecten en festivals.
e-mail : philippe.seys@menen.be

Agnes Voet, stafmedewerker.
Multiculturele programmatie.
e-mail : agnes.voet@menen.be

Marleen Vansteenkiste, boekhoudster.
Boekhouding en personeelsadministratie.
e-mail : marleen.vansteenkiste@menen.be

Carine Verstraete, Gratienne Seynhaeve, educatief medewerksters.
Coördinatie educatieve werking en seniorenwerking.
e-mail : carine.verstraete@menen.begratienne.seynhaeve@menen.be

Carine Knops, Nicolas Keygnaert, Ria Vandamme bedienden.
Zaalverhuur, archief, onthaal, administratie, ...
e-mail : carine.knops@menen.be, nicolas.keygnaert@menen.beria.vandamme@menen.be

Philippe Verzele, hoofdtechnieker.
Techniek, onderhoud.
e-mail : philippe.verzele@menen.be

Nils Parmentier, Jeroen Verzele, Christian Bonte, Jan Dewyn, Bram Swyngedauw.
Techniek, onderhoud en bewaking.
e-mail: nils.parmentier@menen.be, jeroen.verzele@menen.be

Hilde Debruyne, Christine Quatanne, Conny Lepere, Marylin Soenen, Novianus Luhukay.
Schoonmaakploeg, recepties.


VRIJWILLIGERS
In het kader van de nieuwe wet op het vrijwilligerswet vind je hier de organisatienota van v.z.w. De Steiger.