Podiumkalender 2018-2019


De seizoensbrochure 2018-2019 vind je hier.

SEPTEMBER 2018

 do 13.09.18 - 20.15 u.  Blues  JJ Thames - foto's - video
 do 27.09.18 - 20.15 u.  Theater  Compagnie Cecilia / Arne Sierens: Heilig hart - clip
 vr 28.09.18 - 20.15 u.  Humor  Han Solo: Jubilee - clip 1 - clip 2 foto's
 za 29.09.18 - 15.00 u.
 za 29.09.18 - 16.00 u.
 za 29.09.18. - 17.00 u.
 Familie  Post uit Hessdalen: Pakman (Lauwe)
 Post uit Hessdalen: Pakman (Lauwe)
 Post uit Hessdalen: Pakman (Lauwe) - foto's

OKTOBER 2018

 di 02.10.18 - 10.30 u.
 di 02.10.18 - 14.00 u.
 Scholen  Ensemble Leporello / Cie. des Mutants:
 Een Scheppingsverhaal
 vr 05.10.18 - 20.15 u.  Muziek  Spinvis: Trein Vuur Dageraad - foto's
 zo 07.10.18 - 11.00 u.  Klassiek  Koperkwintet Bram Fournier
 do 11.10.18 - 20.15 u.  Blues  Trudy Lynn - foto's - video
 vr 12.10.18 - 20.15 u.  Theater  Theater Malpertuis & Unie der Zorgelozen:
 Vijand van het volk
- foto's
 za 20.10.18 - 20.15 u.  Muziek  Two Russian Cowboys (El Greco Menen) - affiche
 zo 21.10.18 - 15.00 u.  Muziek  De Leiesessies: The North Sea Coyotes (Wervik)
 wo 24.10.18 - 20.15 u.  Theater  Abattoir Fermé: Gonzo (Kortrijk)
 ma 29.10.18 - 16.00 u.  Familie  Tuning People / Maas theater en dans: ChitChat


NOVEMBER 2018

 di 06.11.18 - 10.15 u.
 di 06.11.18 - 13.30 u.
 Scholen  Kunstz / Aïcha Cissé:
 Prêt-à-aimer 
 do 08.11.18 - 10.15 u.
 do 08.11.18 - 13.30 u.
 Scholen  Mich Walschaerts & Ineke Nijssen:
 Zonder u
 di 13.11.18 - 14.00 u.  Scholen  ZAAM: Kalf!
 do 15.11.18 - 20.15 u.  Blues  The Malone Sibun Band - foto's - video
 vr 16.11.18 - 20.15 u.  Muziek  De Frivole Framboos: Wachten op Do Groot - foto's
 za 17.11.18 - 20.15 u.  Dans  Jan Martens: Pauline Thomas - affiche
 zo 18.11.18 - 15.00 u.  Muziek  De Leiesessies: Leonore (Wervik)
 do 22.11.18 - 20.15 u.  Theater  Dood Paard / Toneelhuis: De verse tijd
 di 27.11.18 - 10.00 u.
 di 27.11.18 - 14.00 u.
 Scholen  Zebarbar & Villanella:
 'Sira & De Micmac Studio
 vr 30.11.18 - 20.15 u.  Humor  Freddy De Vadder: Freddy for president - foto's


DECEMBER 2018

 za 01.12.18 - 20.00 u.  Theater  Laetitia Dosch / Cie. Viande Hachée du Caire:
 Hate
(Villeneuve d'Ascq)
 vr 07.12.18 - 20.15 u.  Theater  Adults Only?
 za 08.12.18 - 20.15 u.  Muziek  Josephine (De Figuranten)
 do 13.12.18 - 20.15 u.  Blues  Sean Chambers
 vr 14.12.18 - 20.15 u.  Muziek  Eddy et Les Vedettes: Chansons fatales
 di 18.12.18 - 20.15 u.  Dans  Ultima Vez / Wim Vandekeybus: Trap Town (Kortrijk)


JANUARI 2019

 do 03.01.19 - 15.00 u.  Familie  Ida Van Dril: Kodo, het geheim van de samurai
 ma 07.01.19 - 14.00 u.
 di 08.01.19 - 10.00 u.
 di 08.01.19 - 14.00 u.
 Scholen  Muziektheater De Kolonie:
 Knorren en kussen
 do 17.01.19 - 20.15 u.  Theater  Robbert & Frank Frank & Robbert: Don't we deserve
 grand human projects that give us meaning?
 za 19.01.19 - 20.00 u.  Muziek  André Brasseur & Band (Wervik)
 do 24.01.19 - 10.15 u.
 do 24.01.19 - 13.30 u.
 Scholen  De Mannschaft:
 Dethleff


FEBRUARI 2019

 vr 01.02.19 - 20.15 u.  Muziek  Johan Verminnen: Plankenkoorts
 vr 08.02.19 - 20.15 u.  Humor  Steven Goegebeur: De man van morgen
 zo 10.02.19 - 15.00 u.  Muziek  De Leiesessies: Ronny Verbiest Trio (Wervik)
 di 12.02.19 - 10.15 u.
 di 12.02.19 - 13.30 u.
 wo 13.02.19 - 10.15 u.
 vr 15.02.19 - 10.15 u.
 Scholen  Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 wo 13.02.19 - 20.15 u.
 vr 15.02.19 - 20.15 u.
 za 16.02.19 - 10.30 u.
 za 16.02.19 - 20.15 u.
 Theater  Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 Bad van Marie: Naar Oedipus (Café du Centre)
 do 21.02.19 - 10.15 u.
 do 21.02.19 - 13.30 u.
 Scholen  SKaGeN & Bronks: Tsjick
 vr 22.02.19 - 20.15 u.  Muziek  Wannes Cappelle, Broeder Dieleman en
 Frans Grapperhaus
 wo 27.02.19 - 20.15 u.  Theater  Zuidpool: Drie zusters


MAART 2019

 wo 06.03.19 - 15.00 u.  Familie  Villanella & Hanneke Paauwe: En braaf zijn!
 vr 08.03.19 - 20.15 u.  Humor   Sven De Leijer: Content
 zo 10.03.19 - 15.00 u.  Muziek  De Leiesessies: Wigbert Trio
 ma 11.03.19 - 14.00 u.
 di 12.03.19 - 10.00 u.
 di 12.03.19 - 14.00 u.
 Scholen  Sprookjes en Zo: Wit
 do 14.03.19 - 10.00 u.
 do 14.03.19 - 14.00 u.
 Scholen  Anna's Steen:
 ‘Voilà!’ zei de vos (en andere dierenpraat)
 vr 15.03.19 - 20.15 u.  Muziek  Frank Boeijen: Theatertournee 2019
 zo 17.03.19 - 11.00 u.  Klassiek  Trio Phalaena
 di 19.03.19 - 10.00 u.
 di 19.03.19 - 14.00 u.
 Scholen   Theater Gnaffel: Gandhi
 vr 22.03.19 - 20.15 u.  Special  Ruben Van Gucht: Sportman
 za 23.03.19 - 20.15 u.  Muziek  Osama Abdulrasol Quintet


APRIL 2019

 vr 05.04.19 - 20.15 u.  Muziek  Kris De Bruyne Trio: Zijn mooiste liedjes
 vr 26.04 - za 27.04  Special  Gebroed! Festival met jonge makers


MEI 2019

 ma 06.05.19 - 14.00 u.
 di 07.05.19 - 10.00 u.
 di 07.05.19 - 14.00 u.
 Scholen  Unieke zaken: De vliegende gek
 do 09.05.19 - 20.15 u.  Humor  Otto-Jan Ham: Even goede vrienden
 di 14.05.19 - 10.00 u.
 di 14.05.19 - 14.00 u.
 Scholen  Compagnie Frieda: Tattarrattat!
 do 16.05.19 - 10.15 u.
 do 16.05.19 - 13.30 u.
 Scholen  Blauwhuis: Wilt hard
 vr 17.05.19 - 20.15 u.  Theater  Bruno Vanden Broecke & Peter De Graef: Niet doen!
 do 23.05.19
 vr 24.05.19
 Scholen  Lod Muziektheater & Hetpaleis / Ine Goris:
 Huis
 24 - 26.05.19  Special  Mad World#3