Podiumkalender 2017-2018

De seizoensbrochure 2017-2018 vind je hier.


SEPTEMBER 2017

 do 14.09.17 - 20.15  Blues  Chris O'Leary - foto's
 vr 15.09.17 - 20.15 u.  Opera  Collegium Brugense: Venus & Adonis - foto's
 wo 27.09.17 - 20.15 u.  Theater  Sachli Gholamalizad / KVS: (Not) my paradise
  
foto's - nieuwsbrief
 za 30.09.17 - 19.30 u.   Muziek  Night of the Ugly Papas (Park Ter Walle)
  foto's - video - flyer - dossier


OKTOBER 2017

 di 03.10.17 - 10.15 u.
 di 03.10.17 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Ultima Thule & Zefiro Torna: B.I.G.
 Ultima Thule & Zefiro Torna: B.I.G.
- foto's
 vr 06.10.17 - 20.00 u.  Literatuur  Oscar van den Bogaard & Aleksandr
 Skorobogatov: Het Leeskabinet
- affiche
 za 14.10.17 - 20.15 u.   Muziek  Lee Ranaldo Solo - Lost Ideas Festival
 
affiche - foto's - video
 di 17.10.17 - 19.30 u.  Lezing  VRT-journalist Stijn Vercruysse - affiche
 do 19.10.17 - 20.15 u.  Blues  Jim Suhler & Mike Morgan - foto's
 vr 20.10.17 - 20.15 u.  Humor  Els De Schepper: Red mij! - affiche
 za 21.10.17 - 17.00 u.  Muziek  Opening jeugdcentrum met o.a. Brihang - affiche
 do 26.10.17 - 20.15 u.  Theater  Skagen: De Vloed - nieuwsbrief
 vr 27.10.17 - 20.15 u.  Muziek  Stoomboot (De Club Lauwe) - filmpje
 di 31.10.17 - 16.00 u.  Familie  Muziektheater De Kolonie MT: Manneke Tap - affiche



NOVEMBER 2017

 za 04.11.17 - 20.00 u.  Muziek  Willem Vermandere (GC Forum Wervik)
 di 07.11.17 - 10.15 u.
 di 07.11.17 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Het Gevolg:  Vuil vel
 Het Gevolg:  Vuil vel
- lesmap
 do 09.11.17 - 20.15 u.  Blues  Paul Lamb & the King Snakes - foto's - video
 di 14.11.17 - 10.15 u.
 di 14.11.17 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Danstheater AYA: Sluier
 Danstheater AYA: Sluier
- lesmap
 di 14.11.17 - 20.00 u.   Theater  Yuval Rozman: Tunnel Boring Machine / TBM  (Doornik) - clip
 vr 17.11.17 - 20.15 u.  Humor  Dries Heyneman: Jenny - filmpje
 wo 22.11.17 - 20.15 u.  Theater  Kassys / Tristero: Het Script - affiche - foto's
 do 23.11.17 - 14.00 u.
 vr 24.11.17 - 10.00 u.
 vr 24.11.17 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 Nevsky Prospekt: Amen en uit
 Nevsky Prospekt: Amen en uit
 Nevsky Prospekt: Amen en uit
 vr 24.11.17 - 20.15 u.  Muziek  Hypochristmutreefuzz (Koningstraat 5-7) - affiche
 ma 27.11.17 - 14.00 u.
 di 28.11.17 - 10.00 u.
 di 28.11.17 - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 4Hoog: Woesj 
 4Hoog: Woesj 
 4Hoog: Woesj - lesmap



DECEMBER 2017

 vr 01.12.17 - 10.00 u.
 vr 01.12.17 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Fabuleus / Ballet Dommage:
 Klutserkrakkekilililokatastrof
- lesmap
 vr 01.12.17 - 20.15 u.  Humor  Lukas Lelie: Ik doe mijn best (Central Rekkem) - affiche
 za 02.12.17- 15.00 u.  Familie  Fabuleus / Ballet Dommage:
 Klutserkrakkekilililokatastrof
- foto's
 do 07.12.17 - 20.15 u.  Blues  Sax Gordon - foto's - video
 vr 08.12.17 - 20.15 u.   Muziek  Jef Neve: Spirit Control - foto's
 vr 15.12.17 - 20.15 u.  Theater  Muziektheater De Kolonie MT / Peter De Graef:
 Twee Zielen
- foto's - nieuwsbrief
 zo 17.12.17 - 11.00 u.  Klassiek  Duo Vermeulen Verpoest
 do 21.12.17 - 20.15 u.  Humor  Steven Mahieu: Zonder Filter - affiche



JANUARI 2018

 vr 19.01.18 - 20.15 u.  Theater  De Koe: Hellogoodbye - nieuwsbrief - trailer - foto's
 do 25.01.18 - 10.00 u.
 do 25.01.18 - 14.00 u.
 vr 26.01.18 - 10.00 u.
 vr 26.01.18 - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 Studio Orka / Bronks: Inuk (RK Opvangcentrum)
 Studio Orka / Bronks: Inuk (RK Opvangcentrum)
 Studio Orka / Bronks: Inuk (RK Opvangcentrum)
 Studio Orka / Bronks: Inuk (RK Opvangcentrum)
 za 27.01.18 - 14.30 u.  Familie  Studio Orka / Bronks: Inuk (RK Opvangcentrum)
 za 27.01.18 - 17.00 u.  Familie  Studio Orka / Bronks: Inuk (RK Opvangcentrum)
 zo 28.01.18 - 15.00 u.  Familie  Studio Orka / Bronks: Inuk (RK Opvangcentrum) 
  - lesmap
 wo 31.01.18 - 20.15 u.  Muziek  Stef Bos: Kern - affiche



FEBRUARI 2018

 vr 02.02.18 - 20.15 u.  Humor  Jan Jaap van der Wal: Schoon - affiche
 za 03.02.18 - 20.00 u.  Muziek  Dana Winner: Uit bewondering (GC Forum Wervik)
 vr 09.02.18 - 20.15 u.  Muziek  Tutu Puoane - affiche - foto's
 di 13.02.18 - 15.00 u.  Familie  Theater Sonnevanck / Silbersee:
 Wij gaan op berenjacht
 vr 16.02.18 - 20.15 u.  Muziek  Jan Delvaux & DJ Bobby Ewing:
 Belpop Bonanza Quattro
 - affiche - trailer
 di 20.02.18 - 10.00 u.
 di 20.02.18 - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Het Laagland: Joris & de drakentemmers
 Het Laagland: Joris & de drakentemmers - lesbrief
 do 22.02.18 - 10.15 u.
 do 22.02.18 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Pepijn Lievens: Benny
 Pepijn Lievens: Benny
- lesmap
 do 22.02.18 - 20.15 u.  Blues  Tom Killner Band - foto's
 vr 23.02.18 - 20.15 u.  Theater  Nico Sturm & Jonas Van Geel:
 Gisteren was het geweldig!
- nieuwsbrief - foto's
 di 27.02.18 - 10.15 u.
 di 27.02.18 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Kopergietery | Janni van Goor: Family trees
 Kopergietery | Janni van Goor: Family trees



MAART 2018

 ma 05.03.18 - 14.00 u.
 di 06.03.18 - 10.00 u.
 di 06.03.18 - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 4Hoog: Rebel
 4Hoog: Rebel
 4Hoog: Rebel
 vr 09.03.18 - 20.15 u.  Humor  Joost Van Hyfte: Crisiskok - clip
 za 10.03.18 - 20.00 u.  Theater  Aspe 2: Het dodelijke jubileum (GC Forum Wervik)
 ma 12.03.18 - 14.00 u.
 di 13.03.18 - 10.00 u.
 di 13.03.18 - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 Simone de Jong: Kluizelaar
 Simone de Jong: Kluizelaar
 Simone de Jong: Kluizelaar
 do 15.03.18 - 20.15 u.  Blues  Tweed feat. Gervis Myles - foto's
 vr 16.03.18 - 20.15 u.  Theater  Toneelgroep Nunc: Elk alleen - nieuwsbrief foto's
 vr 23.03.18- 20.15 u.  Muziek  Viva Dalida! - foto's
 za 24.03.18 - 20.00 u.  Humor  Piv Huvluv: Zijn er nog vragen? (Forum Wervik)
 zo 25.03.18 - 11.00 u.  Klassiek  La Chapelle Sauvage: Passieconcert
 wo 28.03.18 - 20.15 u.  Theater  Anna Vercammen & Sanderijn Helsen: Hoe de
 speeltuin de wereld redt - geannuleerd!



APRIL 2018

 vr 13.04.18 - 20.15 u.  Theater  Theater Malpertuis: Ivanov - nieuwsbrief - foto's
 do 19.04.18 - 20.15 u.  Blues  Sari Schorr
 vr 20.04.18 - 20.15 u.  Muziek  Guido Belcanto: Liefde en devotie
 zo 22.04.18 - 11.00 u.  Klassiek  Duo Andaluza: Soltando Amarras
 ma 23.04.18 - 13.30 u.
 di 24.04.18 - 10.15 u.
 di 24.04.18 - 13.30 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 Sarah Eisa & Anouk Sturtewagen: Tips & Tricks
 Sarah Eisa & Anouk Sturtewagen: Tips & Tricks
 Sarah Eisa & Anouk Sturtewagen: Tips & Tricks
 27-28.04.18  Festival  Gebroed!



MEI 2018

 ma 07.05.18 - 14.00 u.
 di 08.05.18 - 10.00 u.
 di 08.05.18 - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 Malou Van Sluis & Judith Sleddens: In de verte
 Malou Van Sluis & Judith Sleddens: In de verte
 Malou Van Sluis & Judith Sleddens: In de verte
 di 08.05.18 - 20.15 u.  Theater  Hof Van Eede & Arsenaal/Lazarus & Kopergietery:
 Salon Secret
  
(Schouwburg Kortrijk)
 do 17.05.18 - 20.15 u.  Muziek / Humor  Kommil Foo: Schoft
 do 24.05.18 - 10.00 u.
 do 24.05.18 - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Gilles Monnart: Mousse
 Gilles Monnart: Mousse
 do 24.05.18 - 20.15 u.  Blues  Ian Siegal
 ma 28.05.18 - 14.00 u.
 di 29.05.18 - 10.00 u.
 di 29.05.18  - 14.00 u.
 Scholen
 Scholen
 Scholen
 Brandung: Fluut
 Brandung: Fluut
 Brandung: Fluut



JUNI 2018

 do 21.06.18 - 20.15 u.  Blues  Jeff Jensen
 za 30.06.18 - 19.00 u.  Theater  Studio Orka: Chasse Patate  (Marke)