Podiumkalender 2018-2019


De seizoensbrochure 2019-2020 vind je hier.
Abonnementen bestellen kan via deze link.

 


SEPTEMBER 2019

 do 19.09.19- 20.15 u.  Blues  Chris Cain - foto's
 zo 22.09.19 - 15.30 u.  Theater  SKaGeN:  Till it’s over (Gent)
 vr 27.09.19 - 20.15 u.  Theater  Het Nieuwstedelijk / Fien Leysen: Wie we zijn - foto's
.
.


OKTOBER 2019
 

 vr 04.10.19 - 20.15 u.  Humor   Roos Van Acker, Nele Van den Broeck & Pascale 
 Platel: Totdatzeerdoet 
 za 05.10.19 - 20.00 u.  Humor  Thomas Smith: De jaren van verstand (Wervik)
 ma 07.10.19 - 13.30 u.  Scholen  De Toneelmakerij: Age of Rage
 do 10.10.19 - 20.15 u.  Theater  Lynn Van Royen & Peter De Graef:
 Het koninkrijk van Henry Darger
- foto's
 vr 11.10.19 - 20.15 u.  Muziek  Turbonight
 za 12.10.19 - 20.15 u.  Special  Con-front
 vr 18.10.19 - 20.00 u.
 + za 19.10.19 - 20.00 u.
 Muziek  20 jaar Amenra:
 Amenra akoestisch + Özgür Baba
 zo 20.10.19 - 20.00 u.  Special  20 jaar Amenra:
 Vuurritueel met live performance
 do 24.10.19 - 10.00 u.
 do 24.10.19 - 14.00 u.

 Scholen
 Femke Platteau & Freek De Craecker:
 Bla Bla Blues
 do 24.10.19 - 20.15 u.  Theater  NTGent, Tom Lanoye & Koen De Sutter:
 Wie is bang (Kortrijk)
 do 24.10.19 - 20.15 u.  Blues  Victor Wainwright
 di 29.10.19 - 15.00 u.  Familie  Het Wolk: Mist
 wo 30.10.19 - 20.15 u.  Muziek  Luiz Márquez en Mezcal:  Izcalli
  .
  .

NOVEMBER 2019
 

 di 05.11.19 - 10.00 u.
 di 05.11.19 - 14.00 u.

 Scholen

 Belle van Heerikhuizen: De wereld & Ko
 do 07.11.19 - 13.30 u.  Scholen  Theater Antigone: Toendra
 vr 08.11.19 - 20.15   Theater  Theater Antigone: Toendra
 zo 10.11.19 - 15.00  Muziek  De Leiesessies: The LVE (Wervik)
 ma 11.11.19 - 15.00 u.  Familie  Fabuleus: Nesten
 di 12.11.19 - 10.00 u.
 di 12.11.19 - 14.00 u.

 Scholen

 Fabuleus: Nesten
 do 14.11.19 - 20.15 u.  Muziek  Guido Belcanto: Een zanger moet trachten de pijn
 te verzachten
 za 16.11.19 - 14.30 u.  Theater  Cris Blanco (ES): ‘Bad Translation’ + Cie XY &
 Rachid Ouramdane (FR): ‘Möbius’
(Valenciennes)
 zo 17.11.19 - 11.00 u.  Muziek  Chekhov Trio
 do 21.11.19 - 20.15 u.  Blues  Casey Hensley
 vr 22.11.19 - 20.15 u.  Humor  Jens Dendoncker: Bang van Dendoncker
 za 23.11.19  Special  Boegiewoegie Kunstenfestival
 di 26.11.19 - 10.00 u.
 di 26.11.19 - 14.00 u.

 Scholen

 Ultima Thule: Saperlipopette
.
.

DECEMBER 2019
 

 zo 01.12.19 - 15.00 u.  Muziek  De Leiesessies: Bonjour Eddy & Koen De Cauter (Wervik)
 do 05.12.19 - 20.15 u.  Theater  Louis Janssens & Ferre Marnef (Desnor): Toverberg
 vr 06.12.19 - 20.15 u.  Muziek  Die Verdammte Spielerei: Pakske klassiek
 do 12.12.19 - 20.15 u.  Blues  Kyla Brox
 za 14.12.19 - 20.15 u.  Theater  Opmaat: Woesten
 vr 20.12.19 - 20.00 u.  Dans  20 jaar Amenra:
 This kind of bird flies backwards

 + The False David
 za 21.12.19 - 20.00 u.  Muziek  20 jaar Amenra:
 Wyatt E. + The Black Heart Rebellion

 + Amenra
.
.

JANUARI 2020
 

 vr 03.01.20 - 15.00 u.  Familie  K.A.K.: Snøw
 di 14.01.20. - 10.00 u.
 di 14.01.20 - 14.00 u.

 Scholen

 Theater Gnaffel: Gandhi
 vr 17.01.20 - 20.15 u.  Theater  Brut / Alexia Leysen: Knaus
 di 21.01.20 - 10.00 u.
 di 21.01.00 - 14.00 u.

 Scholen

 Blauwhuis: Richarken
 do 23.01.-20 - 10.15 u.
 do 23.01.20 - 13.30 u.

 Scholen

 Nevski Prospekt: Beat it
 do 30.01.20 - 20.15 u.  Humor  Kamal Kharmach: Mag ik even?
 ma 27.01.20 - 10.00 u.
 ma 27.01.20 - 14.00 u.
 di 28.01.20 - 10.00 u.
 di 28.01.20 - 14.00 u.



 Scholen



 Theater De Spiegel: BOKS
.

FEBRUARI 2020
 

 di 04.02.20 - 10.15 u.
 di 04.02.20 - 13.30 u.

 Scholen

 TG Vagevuur & Brussels Experimental: UB-29
 vr 07.02.20 - 20.15 u.  Muziek  The Bony King of Nowhere
 zo 09.02.20 - 15.00 u.  Muziek  De Leiesessies: Lenny & De Wespen intiem (Wervik)
 wo 12.02.20 - 20.15 u.  Theater  Het Nieuwstedelijk / Stijn Devillé:
 Gesprek met de regen
 vr 14.02.20 - 20.15 u.  Muziek  Isolde XL
 vr 21.02.20 - 20.15 u.  Special  Silence Please!
 za 22.02.20 - 20.00 u.  Humor  Henk Rijckaert: Maker (Wervik)
 ma 24.02.20 - 15.00 u.  Familie  Het Houten Huis / Speeltheater Holland: Adios
 vr 28.02.20 - 20.15 u.  Humor  Stijn Van De Voorde: For those about to rock,
 I salute you
.
.

MAART 2020
 

 di 03.03.20 - 10.30 u.
 di 03.03.20 - 13.30 u.

 Scholen

 Maas theater en dans: Uniform
 zo 08.03.20 - 15.00 u.  Muziek  De Leiesessies: Het rariteitenkabinet
 van Jan De Smet (Wervik)
 vr 13.03.20 - 20.15 u.  Muziek  Tiny Legs Tim: Elsewhere Bound
 do 19.03.30 - 10.00 u.
 do 19.03.20 - 14.00 u.

 Scholen

 4Hoog: Kom Wel
 vr 20.03.20 - 20.15 u.  Theater  De Koe: Achter/Af
 zo 22.03.20 - 11.00 u.  Muziek  David & Erik Desimpelaere: Smile
.
.

APRIL 2020
 

 za 18.04.20 - 20.15 u.  Muziek  Steven De bruyn solo
 za 25.04.20  Festival  Gebroed!
 do 30.04.20 - 20.15 u.  Muziek  Smartschade (Mauro, Lien Van de Kelder, ...)
.
.

MEI 2020
 

 do 07.05.20 - 10.15 u.
 do 07.05.20 - 13.30 u.

 Scholen

 Danstheater AYA: Bloedband
 vr 08.05.20 - 20.15 u.  Humor  Steven Van Herreweghe: De droom van Philo
 di 12.05.20 - 10.15 u.
 di 12.05.20 - 13.30 u.

 Scholen

 Het Kwartier: The Wetsuitman
 vr 15.05.20 - 20.15 u.  Theater  Zuidpool: De aanzegster
 di 19.05.20 - 10.30 u.
 di 19.05.20 - 14.00 u.

 Scholen

 LAP vzw: Level Q
 di 26.05.20 - 10.00 u.
 di 26.05.20 - 14.00 u.
 wo 27.05.20 - 10.00 u.


 Scholen


 Theater Tieret: Olleke Bolleke
.
.