coördinatie

Chiel Vandenberghe

directeur
programmator beeldende kunst
chiel.vandenberghe@menen.be

Nancy Deconinck

zakelijk coördinator
nancy.deconinck@menen.be

programmatie & communicatie

Bart Bogaert

programmator theater
familie- en scholenaanbod
bart.bogaert@menen.be

Philippe Seys

programmator muziek & humor
communicatie
philippe.seys@menen.be

Siel Tallieu

communicatie
siel.tallieu@menen.be


hobby & vorming

Carine Verstraete

hobby en vorming
carine.verstraete@menen.be

Arne Vercamer 

hobby en vorming - onthaal
(tijdelijke vervanging Gratienne Seynhaeve)
arne.vercamer@menen.be

onthaal & planning

Carine knops

carine.knops@menen.be

Ria Vandamme

ria.vandamme@menen.be

Nicolas Keygnaert

planning  & verhuur
nicolas.keygnaert@menen.be

(theater)techniek & onderhoud

Wouter Dumolein

technisch coördinator

wouter.dumolein@menen.be

Jan Dewyn
Bram Swyngedauw
Franco Vandaele
Iebe Vandewalle
Jeroen Verzele
Niels Wyseur


poetsploeg & recepties

Hilde Debruyne
Novianus Luhukay
Christine Quatanne

raad van bestuur

Griet Vanryckegem (voorzitter)

Pieter Decruynaere
Luc Delem
Koen Descheemaeker
Dorianne De Wiest
Katrien Dousy
Rita Keygnaert
Johan Leplae
Semir Muhovic
Linda Provost
Eddy Rozé
Nancy Van Elslander
Toon Vanholme
Glenn Vanthounout

Herwig Vrijsen
Nicole Bonte
Rik Carpentier
Hannah Maddens