Podiumkalender 2021-2022


Download hier onze nieuwe seizoensbrochure.
Wil je de brochure thuis ontvangen? Mail dan naam en adres naar info@ccdesteiger.be

THEATER & FAMILIE


Za 11/09 – Ballet Dommage: Melvius aan de Leie (Badhuis Menen)


Vr 24/09 – Mad World – Avond voor de Melancholie


Za 02/10 – Kaatjes grote iedereen-kan-iets-show


Za 23/10 – Het Kwartier/De Kolifokkers & De Studio: De Gemoederen


Do 04/11 – Anastassya Savitska: Stellar Boem


Vr 05/11 – Theater à la carte:
                        - tgTG: Mijn slappe komedie voor vier mensen, een handjevol personeel en een tafel die niet vrijkomt
                        - Abattoir Fermé: De Kersenvla


Wo 17/11 – Daniel Hellmann & Anne Welenc (CH): Traumboy/Traumgirl


Wo 24/11 – Leslie Mannès, Thomas Turine & Vincent Lemaître: Forces (Théâtre Jean-Claude Drouot Lessines)


Vr 26/11 – Het Prethuis: Weekendje Bouillon (GC Forum Wervik) - Uitverkocht!


Za 27/11 – Zoë Demoustier: Unfolding an archive


Vr 03/12 – Zuidpool: De Aanzegster


Do 06/01 – Sprookjes Enzo / Pietro Chiarenza: Wit


Vr 07/01 – Maaike Cafmeyer en Peter De Graef: Hullep!


Vr 21/01 – Maarten Westra Hoekzema: Toen eindelijk alles lukte


Zo 06/02 – Theater FroeFroe: Killie Billie


Za 12/02 – Matthias Van de brul, Ellis Meeusen, I Solisti en Lucas Derycke: Wild


Di 01/03 – Theater Gnaffel: Robin Hood


Vr 18/03 – Vanden Broecke & Van Dyck: Veldweg 1


Za 02/04 – hetpaleis / Post uit Hessdalen: Licht, lichter, liegt (Het Applauws Lauwe)


Vr 06/05 – de Roovers & herman: Anatomie Antigone


13-14/05 – Hans Van Cauwenberghe, Katrien Pierlet en Gert Jochems: Boeren (Kortewaagstraat Menen)


MUZIEK


Do 30/09 – Berlaen Solo (Café De Living Lauwe)


Vr 01/10 – Sophia Ammann plays Leonard Cohen (Sint-Franciscuskerk)


Do 07/10 – Tiny Legs Tim: Elsewhere Bound


Vr 08/10 – Annelie (Sint-Franciscuskerk)


Za 09/10 – The Animals & Friends


Vr 22/10 – Roel Vanderstukken, Neeka, Bert Verbeke, Esther Van Hees, Ramses De Craene: Hier laat ik je los Wim


Zo 24/10 – David en Erik Desimpelaere


Vr 29/10 – Studio Guga: Ongehoord


Vr 26/11 – Kommil Foo: Oogst


Zo 05/12 – Triunfal Quintet


Vr 17/12 – De Mens Late Night


Vr 14/01 – Bjørn Berge


Vr 28/01 – Vive La Fête


Za 05/02 – Mumbo Jumbo – blues & rootsfestival (Verrijzeniskerk Lauwe)


Vr 11/02 – Guido Belcanto: In de kronkels van mijn geest


Vr 18/02 – DIRK. + Whorses


Za 26/02 – Nordmann


Vr 04/03 – VRT Big Band feat. Bent Van Looy


Zo 13/03 – Desguin Kwartet


Vr 25/03 – Liliane Saint-Pierre


Za 07/05 – La Guardia Flamenca


Zo 08/05 – SOV Young


Za 21/05 – Raymond Van Het Groenewoud: Glorieuze bevrijding

HUMOR


Vr 17/09 – Steven Mahieu: Full Contact Tour (GC Forum Wervik)


Vr 15/10 – Amelie Albrecht: Zwaar leven


Do 09/12 – Piv Huvluv: De Vinylvreter (Cultuurcafé Het Applauws)


Do 20/01 – Bert Gabriëls: #Eindejaars 3


Vr 04/02 – Joost Van Hyfte: Uitgekookt


Vr 25/02 – William Boeva: B30vA


Vr 11/03 – Steven Goegebeur: Mankracht


Vr 29/04 – Han Solo: Retro